• Najnovšie

• Deň otvorených dverí

15. marca 2024 sme otvorili dvere našej školy dokorán pre všetkých rodičov a ich ratolesti. Kto prišiel - určite neľutoval. Naše pozvanie prijalo okolo 100 detí, z toho 39 predškolákov. Pre deti sme pripravili množstvo aktivít. Najväčším lákadlom bol skákací hrad v telocvični. Veľký úspech mala aj keramická dielňa. Srdiečka, ktoré si deti vymodelovali, vypálime a v deň zápisu do školy 3.4. 2024 medzi 13. až 18. hodinou si ich môžu deti vyzdvihnúť v riaditeľni školy. Veľkej obľube sa potešili aj športové súťaže, či tvorivé dielničky. Každý si prišiel na svoje. Po dobrých výkonoch čakalo v kuchynke pre všetkých bohaté občerstvenie. Na pamiatku sa mnohí odfotili vo fotokútiku. Sladké odmeny a mnoho iného čakalo na recepcii našej školy. Ďakujeme všetkým, ktorí prijali naše pozvanie.

• Zápis detí do 1. ročníka ZŠ

Srdečne pozývame všetkých rodičov predškolákov s ich deťmi na zápis detí do 1. ročníka našej Základnej školy

sv. Michala v Nemšovej, ktorý sa uskutoční 3. apríla 2024 od 13:00 – 18:00 hod. v budove školy.

(V mimoriadnych prípadoch 4. apríla 2024 od 8:00 – 12:00 hod.)

U nás nájdete všetko pod jednou strechou:

• Ekonomická olympiáda pre ZŠ

V 2.ročníku Ekonomickej olympiády pre základné školy, ktorej sa zúčastnilo 6193 žiakov z 218 škôl z celého Slovenska, sa naša žiačka Veronika Čelinská z 9.A pod vedením Ing. Blanky Škodovej umiestnila na 33.mieste. Predviedla svoje výborné vedomosti a schopnosti týkajúce sa ekonomickej problematiky a finančnej gramotnosti. BLAHOŽELÁME!

• Farnosť Nemšová
    • Biskupstvo Nitra