Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ

pisný lístok pre ZŠ šk. rok 2018-19

Rada školy

Rada školy pri Katolíckej spojenej škole Nemšová

Štatút rady školy

Občianske združenie Zelený štvorlístok

Ako poukázať 2 % r. 2016.docx

Vyhlásenie o poukazani 2 % z dane.pdf

Úrazové poistenie detí a žiakov

Skupinové úrazové poistenie detí a žiakov

Skupinové úrazové poistenie detí a žiakov Katolíckej spojenej školy, Školská 9, Nemšová je uzavreté s poisťovňou Kooperatíva poisťovňa, a. s., Štefanovičova 4, Bratislava prostredníctvom spoločnosti PBE s.r.o., Nitra. Poistné je každoročne hradené z prostriedkov Rodičovskej rady pri ZŠ sv. Michala a MŠ sv. Gabriela v Nemšovej.

Poistená činnosť

Poistenie sa vzťahuje na vzdelávaciu a výchovnú činnosť poistených osôb v čase teoretického a praktického vyučovania podľa platných učebných osnov v priestoroch, ktoré škola používa pre svoju činnosť a mimo týchto priestorov, pokiaľ ide o akcie pripravované školou a je na týchto akciách zabezpečený odborný dozor zodpovednej osoby (zamestnanca školy), napr. na školských výletoch, lyžiarskych kurzoch, plaveckých výcvikoch, odborných výcvikoch  a v školách v prírode.

Poistná udalosť

Poistnou udalosťou je úraz poistenej osoby, ktorý

-         má za následok jej smrť,

-         zanechá poistenej osobe trvalé následky,

-         si vyžiada dobu liečenia dlhšiu ako dva týždne (minimálne 15 dní).

Poistenie sa vzťahuje na poistné udalosti, ku ktorým dôjde pri vykonávaní vyššie uvedenej činnosti.

Rozsah plnenia

Ak bola spôsobená poistnej osobe smrť následkom úrazu, ktorý sa stal počas trvania poistenia, je poisťovňa povinná vyplatiť poistnú sumu pre prípad smrti následkom úrazu tomu, komu vzniklo smrťou poisteného právo na plnenie.

Ak úraz, ktorý sa stal v dobe trvania poistenia, zanechá poistenému trvalé následky, je poisťovňa povinná vyplatiť z poistnej sumy pre trvalé následky úrazu toľko percent, koľkým percentám zodpovedá podľa oceňovaných tabuliek rozsah trvalých následkov po ich ustálení.

Ak dôjde k úrazu poisteného v dobe trvania poistenia a čas, ktorý je podľa poznatkov vedy obvykle potrebný na zahojenie alebo ustálenie telesného poškodenia spôsobeného úrazom, je dlhší ako dva týždne (minimálne 15 dní), je poisťovňa povinná vyplatiť z poistnej sumy toľko percent, koľkými je ohodnotené toto telesné poškodenie v oceňovaných tabuľkách.

Poistné riziko

-         smrť úrazom,

-         trvalé následky úrazu,

-         čas nevyhnutného liečenia úrazu.

Poistné

Výška celkového poistného na 1 dieťa / žiaka je 1,52 € na jeden rok.

Zmluvy o rámcových podmienkach spolupráce pri realizácii projektu Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania

Zmluva 1211-2013 Nucem ZŠ

Zmluva 1211-2013 Nucem SOS

Ďalšie dokumenty:

Školský poriadok ZŠ

Doplnok č.1
Doplnok č.2

Školský poriadok SOŠ

Doplnok č.1
Doplnok č.2

Správa o výchovno - vzdelávacej činnosti za školský rok 2016 - 2017

Správa o výchovno - vzdelávacej činnosti

Správa o výchovno - vzdelávacej činnosti za školský rok 2016-17

Školský vzdelávací program

Školský vzdelávací program MŠ sv. Gabriela (ISCED 0A) je k nahliadnutiu v kancelárii p. riaditeľa PaedDr. Lubomíra Krála, PhD, č. dverí 22.

ŠkVP Svetielka - skrátená verzia

Školský vzdelávací program (ISCED 1A, ISCED 2A) je k nahliadnutiu v kancelárii p. riaditeľa PaedDr. Lubomíra Krála, PhD, č. dverí 22.

Školský vzdelávací program ZŠ

Školský vzdelávací program študijného odboru (ISCED 3A) 6 324 6 00 „Manažment regionálneho cestovného ruchu“ je k nahliadnutiu v kancelárii p. riaditeľa PaedDr. Lubomíra Krála, PhD, č. dverí 22.

Školský vzdelávací program SOŠ

Výchova a činnosť v školskom klube detí